OPPO Reno3 Pro rekomendowany w konkursie Dobry Wzór Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

Model OPPO Reno3 Pro zyskał uznanie Komisji przyznającej wyróżnienia w tegorocznej edycji konkursu Dobry Wzór, organizowanego od wielu lat przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Produkt doceniono za przemyślaną i ergonomiczną konstrukcję, rodzaj użytych materiałów, jak...
OPPO Reno3 Pro – wyraźnie ujmujący: najnowszy flagowiec trafia do regularnej sprzedaży

Najnowszy model OPPO Reno3 Pro od dziś, 20 kwietnia dostępny jest w regularnej sprzedaży. Najmocniejszy przedstawiciel tegorocznej edycji serii Reno to świetnie skonfigurowana propozycja, która zauroczy niejednego twórcę fotografii mobilnej.
Poznaj „wyraźnie ujmujący” OPPO Reno3: fascynujące zdjęcia i filmy dla każdego

Nowy smartfon – OPPO Reno3, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, spełnia najwyższe oczekiwania pod względem wzornictwa, fotografii i wydajności. Dysponując tymi atutami, model dostępny na rynku w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, stanowi unikalną propozycję w swoim segmencie.
OPPO Reno 3 Pro - wyraźnie ujmujący: najnowszy flagowiec już dostępny w przedsprzedaży

Już od poniedziałku, 6-go kwietnia 2020, OPPO rusza z przedsprzedażą swojego najnowszego modelu – Reno3 Pro. Na zdecydowanych klientów czeka nie lada gratka - w prezencie otrzymają oni bowiem prawdziwie bezprzewodowe słuchawki OPPO Enco Free o wartości 599 złotych.